Zivot posle rodjenja - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

aka973

Zivot posle rodjenja

Oceni ovaj blog
[COLOR="Red"][COLOR="Blue"][B]Trudna zena ocekuje blizance.Blizi se porodjaj a dva fetusa razgovaraju
>Da li ti stvarno verujes u zivot posle rodjenja?Mozda smo ovde bas zato da bismo se pripremili za ono sto nas ceka.
>Gluposti.Ne postoji zivot posle rodjenja.Kako bi uopste izgledao takav zivot?!
>Ne znam tacno,ali sigurno ce tamo biti bolje nego ovde.Mozda cemo videti veliki,siroki svet i moci da trcimo...
>Budalastina!!! Trcimo,nije nego!!! Sve i da postoji takav svet,a naravno da ne postoji posto ga niko nije video,ne bismo mogli da se pomerimo daleko,vidis kolike su nam pupcane vrpce a kroz njih se hranimo...
>Ma u spoljnom svetu cemo se hraniti na drugi nacin. Uopste nam nece trebati pupcana vrpca. Jescemo.
>Sta bi to bilo? A i odmah bismo se izgubili...
>Mozda cemo tamo moci da vidimo gde smo,da se lakse snalazimo..
>Sta znaci videti?Kako sada ne vidimo?
>Zato sto je mrak,napolju ce biti svetlo..
>Ne postoji svetlo.A ja ne bih ni zeleo da zivim u takvom svetu,nema sigurnosti,nista ne bismo znali,ne bismo se snasli....
>Imacemo mamu,ona ce se brinuti o nama!
>Mama?!Kakva glupost...i ti u to verujes?! Pa dobro gde je ta mama?
>Mama je svuda oko nas!U njoj smo i zahvaljujuci njoj zivimo.Ona nas je stvorila.Bez nje uopste ne bismo postojali.
>U to ne verujem!Nikada nisam video nikakvu mamu,zato je jasno da nista slicno ne postoji.Ne postoji zivot posle rodjenja i to je to.
>Istina,niko se odatle jos nije vratio da nam isprica,ali opet,ja verujem da tek posle rodjenja pocinje pravi zivot...
>Samo se ti nadaj............................

pravi izvor ovog teksta mi nije poznat,nazalost...........

Pošalji "Zivot posle rodjenja" na Facebook Pošalji "Zivot posle rodjenja" na Google Pošalji "Zivot posle rodjenja" na My Yahoo! Pošalji "Zivot posle rodjenja" na Live Pošalji "Zivot posle rodjenja" na MySpace Pošalji "Zivot posle rodjenja" na Twitter Pošalji "Zivot posle rodjenja" na Digg Pošalji "Zivot posle rodjenja" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari