SILOVANJE Gđe Mesec - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

srna4

SILOVANJE Gđe Mesec

Oceni ovaj blog
Ko je Amerima dao pravo da bombarduju Mesec?!

PLUTONU su ODUZELI STATUS PLANETE - sada je to samo nebesko telo !
Razumem da nauka napreduje, ali su mogli staviti tu napomenu u post scriptumu !

Za koju godinu će bombardovati i Sunce !

Pošalji "SILOVANJE Gđe  Mesec" na Facebook Pošalji "SILOVANJE Gđe  Mesec" na Google Pošalji "SILOVANJE Gđe  Mesec" na My Yahoo! Pošalji "SILOVANJE Gđe  Mesec" na Live Pošalji "SILOVANJE Gđe  Mesec" na MySpace Pošalji "SILOVANJE Gđe  Mesec" na Twitter Pošalji "SILOVANJE Gđe  Mesec" na Digg Pošalji "SILOVANJE Gđe  Mesec" na del.icio.us

Ažurirano 09.10.2009. u 22:18, autor: srna4

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. SibirskiTigar (avatar)
    Ja bih radije odgovorio zasto? Da bi mu pustili suzu
  2. White Rabbit (avatar)
    Tradicionalna americka politka: bombardovanje, oduzimanje statusa i tako to. Kladim se da ce jedan od Saturnovih prstena da dobije autonomiju i postane nadzirana planeta a da ce, Mesec, slucajno li privuce (citaj -obori) neki od Svemirskih Taksija da bude izolovan, kako ekonomski tao i drustveno. Izbrisace iz istorije da je Mesec ugostio (zvancno, za sada, jeste) americke kosmonaute, da je gravitacija Meseca zvanicno spasla nesretnike Apolo 13 misije iznad Meseca a oduzece im se pravo i na Sunce. Mesec ce uci u istoriju kao prva planeta koja je posle bombardovanja postala planeta sa DVE tamne strane.

Eto tolicno, tek samo da se zna.

PS
    Negde sam docuo da se na Plutonu sprema pobuna kom ce vratiti staus koji su nasledili jos iz proslog Milenijuma.
  3. srna4 (avatar)
    Hajde da svi zajedno ispisemo razloge zbog kojih nam treba citav, netaknut i bas ovakav kakav je M E S E C !
  4. dusan jovic 95 (avatar)
    Pod njim sam cula prvi put od jednog decaka da me voli.....