TABLOID - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

fazon

TABLOID

Oceni ovaj blog
Ovaj blog Vam omogucava da pokazete, prokomentarisete, ucestvujete u stvaranju jednog pravog
tabloidnog casopisa, koji nece pratiti samo ESTRADU kao sto mahom to rade nasi naj poznatiji tabloidi (SVET i SKANDAL), a isto tako nece biti prost kao KURIR.

Zapravo u pitanju je koegzistencija sa naj poznatijim tabloidom u svetu danas, casopisom SUN !
Jedan od najsmelijih casopisa danas, koji u svojim izdanjima razotkriva razne malverzacije zapadnih lidera, preko Busha i Blera(kao ekipa), Zaka Siraka, Berluskonija, Sosiete Zeneral banke, naftnih magnata, ratnih magnata, terorista, poznatih svetskih faca iz oblasti filma, muzike i sporta pa sve do obicnih gradjana, koji s vremena na vreme udju u ovaj krug.

Vama se pruza mogucnost da istovremeno citate, ucestvujete na blogu pa samim tim i da budete deo tima koji ce kreirati isti casopis.

Kao i svaki tabloid u svetu, nas casopis pod nazivom CLUB, nudi mogucnost profesionalne saradnje sa svojim izvorima, odnosno svima onima koji budu imali informaciju i zele je prodati nasem casopisu.

Pocnimo od toga,
Sta mislite o tabloidnim casopisima i da li ste i sami citaoc nekog takvog pisanog stiva?
Da li se uopste treba baviti razotkrivanjem mnogbobrojnih zavera i malverzacija, pojedinih clanova naseg drustva, a pogotovo malverzacija ljudi koji zastupaju drustveno a samim tim i politicko misljenje jedne nacije.

U nasem casopisu mozete saznati mnogo toga u vezi sa desavanjima u nasoj zemlj tokom svih ovi burnih 15god. sto pod Milosevicevom sto pod DOSovskom vladajucom furijom, otkriti mnoge detalje za koje javnost nije trebala biti obavestena kao i zasto je doslo do odredjenih politickih, vojnih i medijskih sukoba.Ko su ljudi koji lazu i stvaraju afere, uticu na politicke i finansijske tokove, koji od njih pripadaju kojim "klubovima" odnosno za koga i kako odradjuju prljave poslove.

Najvise mozete saznati o dosada neobjavljenim transkriptima sa obdukcije dr.Zorana Djindjica i umesanosti Francuske obavestajne sluzbe u vezi ovog zlocina.

Citajte i otkrivajte, sta Vam donosi CLUB !

Pošalji "TABLOID" na Facebook Pošalji "TABLOID" na Google Pošalji "TABLOID" na My Yahoo! Pošalji "TABLOID" na Live Pošalji "TABLOID" na MySpace Pošalji "TABLOID" na Twitter Pošalji "TABLOID" na Digg Pošalji "TABLOID" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. Ines1864 (avatar)
    Evo, je l' mogu ja da vam budem lektor?

Citat Original postavio fazon
    Ovaj blog Vam omogucava da pokazete, prokomentarisete, ucestvujete u stvaranju jednog pravog
    tabloidnog casopisa, koji nece pratiti samo ESTRADU kao sto mahom to rade nasi naj poznatiji (najpoznatiji) tabloidi (SVET i SKANDAL), a isto tako nece biti prost kao KURIR.

Zapravo u pitanju je koegzistencija sa naj poznatijim (najpoznatijim) tabloidom u svetu danas, casopisom SUN !
    Jedan od najsmelijih casopisa danas, koji u svojim izdanjima razotkriva razne malverzacije zapadnih lidera, preko Busha i Blera(kao ekipa), Zaka Siraka, Berluskonija, Sosiete Zeneral banke, naftnih magnata, ratnih magnata, terorista, poznatih svetskih faca iz oblasti filma, muzike i sporta pa sve do obicnih gradjana, koji s vremena na vreme udju u ovaj krug.

Vama se pruza mogucnost da istovremeno citate, ucestvujete na blogu pa samim tim i da budete deo tima koji ce kreirati isti casopis.

Kao i svaki tabloid u svetu, nas casopis pod nazivom CLUB, nudi mogucnost profesionalne saradnje sa svojim izvorima, odnosno svima onima koji budu imali informaciju i zele je prodati nasem casopisu.

Pocnimo od toga,
    Sta mislite o tabloidnim casopisima i da li ste i sami citaoc (čitalac) nekog takvog pisanog stiva?
    Da li se uopste treba baviti razotkrivanjem mnogbobrojnih zavera i malverzacija, pojedinih clanova naseg drustva, a pogotovo malverzacija ljudi koji zastupaju drustveno a samim tim i politicko misljenje jedne nacije.

U nasem casopisu mozete saznati mnogo toga u vezi sa desavanjima u nasoj zemlj tokom svih ovi burnih 15god. sto pod Milosevicevom sto pod DOSovskom vladajucom furijom, otkriti mnoge detalje za koje (o kojima) javnost nije trebala biti obavestena kao i zasto je doslo do odredjenih politickih, vojnih i medijskih sukoba.Ko su ljudi koji lazu i stvaraju afere, uticu na politicke i finansijske tokove, koji od njih pripadaju kojim "klubovima" odnosno za koga i kako odradjuju prljave poslove.

Najvise mozete saznati o dosada neobjavljenim transkriptima sa obdukcije dr. (dr bez tačke) Zorana Djindjica i umesanosti Francuske (francuske) obavestajne sluzbe u vezi ovog zlocina.

Citajte i otkrivajte, sta Vam donosi CLUB !
    Nisam htela baš da tražim dlaku u jajetu, pa sam izostavila ispravljanje sitnih grešaka, kao što su nedostatak zapete na određenim mestima i loše rečenične konstrukcije .....Eto, ja samo da vam dobronamerno nagovestim da vam je potreban lektor, ukoliko ste vi novinar ...Pozdrav!
  2. sunceva svetlost (avatar)
    Svaka čast devojko vidi se da si pismena, da te svaki muskarac poželi!!!!!!!!!!!!
  3. sunceva svetlost (avatar)
    Zaista nisam znala da su pravnici tako pismeni, i da svojim zvanjem ''apsolvent'' mogu sebi da dopuste takvu slobodu da budu tudji lektori. Pitam se šta će nam onda onoliki ljudi koji završavaju srpski jezik i književnost ili neki od njima bliskih smerova????????????
  4. *~Anti~* (avatar)
    Tako je sunčeva svetlosti.
  5. parka (avatar)
    Pitam se šta će nam onda onoliki ljudi koji završavaju srpski jezik i književnost ili neki od njima bliskih smerova????????????
    e, baš to isto sam se i ja pitala... jel bi bila tako ljubazna da nam objasniš?
  6. sunceva svetlost (avatar)
    Ne znam, ti želiš da budeš lektor. Nisam znala da vas tome uče na tom tvom fakultetu.
  7. parka (avatar)
    ne želim ja nego ines.
    mene samo interesovalo šta će nam toliki ljudi koji završavaju srpski jezik i književnost ili neki od njima bliskih smerova..
  8. *~Anti~* (avatar)
    Kada bi pravnici (apsolventi prava) tražili dlaku u jajetu pilići bi tražili da se donese zakon o legalizaciji samoubistva.
  9. sunceva svetlost (avatar)
    Mogli bi na primer da te nauče da svaka nova rečenica počinje velikim slovom.
  10. parka (avatar)
    a, pa to je mogla i učiteljica....
    =D
  11. sunceva svetlost (avatar)
    Pa zašto te onda nije naučila?
  12. sunceva svetlost (avatar)
    Stvarno antihriste666 u pravu si za te piliće!!!!
  13. *~Anti~* (avatar)
    Naravno da sam za piliće u pravu, a što se tiče ljudi onda je normalno da kada se udruže legalni i pravni zatupljenici i medijokritetski predstavnici javnog mnjenja imamo ovakve drske napade potrebe za lektorisanjem... E a pazi ovu ni učiteljica nije mogla da je nauči da svaka nova rečenica počinje velikim slovom!
  14. guitarrr_babe (avatar)
    mrzim novine, a posebno mrzim tabloide.
    mrzim i časopise, a tek što skandale i teorije zavere mrzim!!!
    mrzim alo, gazetu, sutra, pravdu, kurir i ostale novine koje koštaju manje od kusura.
    posebno mrzim skandalmajstore i ljude koji apsolutno ne umeju da se bave svojim bednim životima.
    i mrzim ljude koji smatraju da je neophodno fotografisati slučajno prikazane grudi, gaćice, genitalije, itd. poznatih ljudi i da je stavljanje bljutavih komentara (pada mi na pamet samo "Brena očerupala kokošku" od pre možda godinu dana, a na fotki Brena sa ekstradubokim šlicem, pa se kao vidi ili ne vidi... ali koga to briga, važno je smejati se!) najviši stepen zabave. idiotluk
  15. fazon (avatar)
    Vidim ja da ti mrzis, mrzis i mrzis.....ali i citas !
  16. fazon (avatar)
    Vidi se da bi nam jedan kolektor dobro dosao.
    Ines prihvatam toju kritiku. Ako si zainteresovana za saradnju posalji svoj CV na fazon54@yahoo.com.
  17. Ines1864 (avatar)
    Hvala Fazon, ali što neko reče (doduše poprilično maliciozno), lektorisanje nije moje osnovno zanimanje (iako mi sticajem okolnosti gramatika srpskog jezika jeste polje interesovanja, i hobi koji u periodima pripremanja dece za prijemni ispit u srednju školu postaje dodatni izvor finansija), a osim toga na korak sam od završnog ispita na svom fakultetu, pa ću se (nadam se) time i baviti u životu, te nikako ne bih mogla da se prihvatim lektorskog posla.....Ali, sigurna sam da će se naći neko ko je zainteresovan za saradnju sa vama na tom polju, a za to je školovan . Pozdrav i drago mi je da vidim da postoje i oni koji nisu previše sujetni i prihvataju dobronameran savet (za razliku od nekih koji su se našli kao dežurni drveni advokati ).
  18. parka (avatar)
    ko jel ja?
    =D
  19. Ines1864 (avatar)
    Nego ko bi?

(mada, ti i da 'oćeš da me nešto kritikuješ, nemoj da zaboraviš da si mi se zaklela na jednogodišnju ljubav i čak si mi i srce poslala, što, nadam se, podrazumeva i da me braniš od svih zlih forumaša koji tako bezdušno napadaju moju personu)
  20. parka (avatar)
    pa onda sam ja srčani, a ne drveni advokat
    valjda
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja