Laganje samog sebe - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

boca35

Laganje samog sebe

Oceni ovaj blog
Koliko nas moze da se pogleda u ogledalo i prizna sebi da je los,neambiciozan,manje vredan od drugih....Mislim da je iskrenost prema sebi pocetak svega produktivnog u zivotu,... ili gresim???

Pošalji "Laganje samog sebe" na Facebook Pošalji "Laganje samog sebe" na Google Pošalji "Laganje samog sebe" na My Yahoo! Pošalji "Laganje samog sebe" na Live Pošalji "Laganje samog sebe" na MySpace Pošalji "Laganje samog sebe" na Twitter Pošalji "Laganje samog sebe" na Digg Pošalji "Laganje samog sebe" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Borac za prava zivotinja (avatar)
    Hm... Kad staneš ispred ogledala i suočiš se sa samim sobom, pa još prihvatiš i zavoliš ono što ti se ne dopada, to je početak samospoznaje.
    A kad kreneš da menjaš na sebi ono što ti se najmanje dopada, to je put ka zrelosti.
  2. DJM (avatar)
    Ja sam narcis... ne mogu protiv sebe...
  3. _AskA_ (avatar)
    Ja znam sw0je mane i predn0sti...
    Trudim se da p0stanem b0lji ch0wek...
    DJM ma sigurn0 se zezash..imam drugaricu k0ja se tak0 sprda..
    we0ma je k0munikatiwna i nije narcis dk ne p0chne da glumi..;-)
  4. DJM (avatar)
    Jest' da se zezam, al' u svakoj sali ima pomalo istine... hehehe...
    Inace, slazem se sa tobom... svestan sam svojih mana, pa se zato i trudim da ih uklonim... I tako to... Zivot je lep...
  5. sunceva svetlost (avatar)
    [B]To za iskrenost prema sebi si u pravu! Ja kada želim da poradim na svojim negativnim osobinama govorim sebi da nemam vrline već samo mane. A onda ih obgrlim sa svih strana, postanu mi mnogo bliže, i lakše za menjanje. Oprobana varijanta, i veoma delotvorna![/B]
  6. mara_ (avatar)
    iskrenost da
    ali nikako sazaljenje...
  7. Sentinel wolf (avatar)
    Не постоје "мање вредни" и "више вредни" људи, то те неко слагао, али пре ће бити да си самог себе...
    Ažurirano 02.02.2008. u 19:54, autor: Sentinel wolf