Nema pravog naslova, nema pravih reči... II - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Kristijan40

Nema pravog naslova, nema pravih reči... II

Oceni ovaj blog
...šta sada? Kuda? Kako?
Nismo deca, ali su nam koraci jako nestabilni, i mogu slobodno reći, više nego dečiji. Deci pomažu roditelji, kako bi naučili da hodaju. Koga treba naći da ti pomogne, da staneš na noge, da hodaš, da opet postaneš ono što si bio. Da opet osetiš da si nekome potreban. Sada svega toga nema. Nestalo je u magli.
Polako...ali sasvim sigurno, naviru sećanja. Nažalost, samo ona dobra. Uvek se pitam, zašto nije suprotno. Zašto ne dolaze one loše strane jedne veze.
Gasim cigaretu. Ostavi sam duvan. Bilo je dobro, išlo je ka boljem, a vidi sada. Od pre par dana, opet počeo da palim. Opet sam počeo da filozofiram. Nevalja. Gde je greška?
Stalno mislim na nju. Imala je tako puno loših strana....ali sam je voleo....Ma dovraga !!!!
Volim je i sada....

Pošalji "Nema pravog naslova, nema pravih reči... II" na Facebook Pošalji "Nema pravog naslova, nema pravih reči... II" na Google Pošalji "Nema pravog naslova, nema pravih reči... II" na My Yahoo! Pošalji "Nema pravog naslova, nema pravih reči... II" na Live Pošalji "Nema pravog naslova, nema pravih reči... II" na MySpace Pošalji "Nema pravog naslova, nema pravih reči... II" na Twitter Pošalji "Nema pravog naslova, nema pravih reči... II" na Digg Pošalji "Nema pravog naslova, nema pravih reči... II" na del.icio.us

Ažurirano 18.10.2009. u 23:22, autor: Kristijan40

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari