Услови за улазак Србије у богату ЕУРОПСКУ УНИЈУ - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

МАЧАК

Услови за улазак Србије у богату ЕУРОПСКУ УНИЈУ

Oceni ovaj blog
Према проценама наших вајних политичара и стручњака за демократију ,постоје само три услова да бисмо ушли у ЕУ.
Први услов је да испунимо друга два, други је да испунимо трећи и све остале,
а трећи је да испунимо први из кога произилазе сви остали услови.
Врло једноставно.
Само није једноставно у оваквој демократији кренути напред!

У Европу, у Европу!
Сви би у Европу. Само о њој причају. А не знају да пут за Европу има безброј кривина и да води кроз многобројне тунеле.
Али, нема везе! И ја бих у Европу кад би ми Европа дала просечну европску плату или пензију, и кад би ме примила оваквог какав сам са свим оним што је моје око мене, моје на мени, моје у мени...
Али, знам ја Европу. Знам шта хоће, шта жели. Она би да ми постави услове и своје стандарде; она би да се понашам како она каже, да се одрекнем свога у себи.
Е, неће моћи! Ако ме прими оваквог, идем.
Ако не, онда шта ћу ја у Европи кад је моје родно село, центар Европе. Ма, какве Европе, центар света! Знаш ли ти то, отрцана Европо?

Pošalji "Услови за улазак Србије у богату ЕУРОПСКУ УНИЈУ" na Facebook Pošalji "Услови за улазак Србије у богату ЕУРОПСКУ УНИЈУ" na Google Pošalji "Услови за улазак Србије у богату ЕУРОПСКУ УНИЈУ" na My Yahoo! Pošalji "Услови за улазак Србије у богату ЕУРОПСКУ УНИЈУ" na Live Pošalji "Услови за улазак Србије у богату ЕУРОПСКУ УНИЈУ" na MySpace Pošalji "Услови за улазак Србије у богату ЕУРОПСКУ УНИЈУ" na Twitter Pošalji "Услови за улазак Србије у богату ЕУРОПСКУ УНИЈУ" na Digg Pošalji "Услови за улазак Србије у богату ЕУРОПСКУ УНИЈУ" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari