DORUČAK - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

srna4

DORUČAK

Oceni ovaj blog
Zakon kaže da nas dvoje pripadamo jedno drugom, Šone.
Zakon kaže da si moj i da sam tvoja , Šone.
A ipak ima milion kilometara cunamija ,
i milion paklenih požara
Između stolice na kojoj sediš ti i stolice na kojoj sedim ja .
Jer po zakonu nas dvoje tuđinaca treba da zajedno doručkujrmo pa makar noć proveli na različitim planetama.

Pošalji "DORUČAK" na Facebook Pošalji "DORUČAK" na Google Pošalji "DORUČAK" na My Yahoo! Pošalji "DORUČAK" na Live Pošalji "DORUČAK" na MySpace Pošalji "DORUČAK" na Twitter Pošalji "DORUČAK" na Digg Pošalji "DORUČAK" na del.icio.us

Ažurirano 30.09.2009. u 22:25, autor: srna4

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. bracaco (avatar)
    Zakon je zakon i mora se postovati :)
  2. SibirskiTigar (avatar)
    Ako te dobro razumem dvoje ne treba da zive zajedno zbog zakona vec zato sto osecaju nesto jedno prema drugome ili iz nekog interesa. Ako se veza raspadne onda zakon stupa na snagu
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    Skloni smo da eksperimentisemo,misaono ili delima..nekad zbog monotonije,nekad zbog radoznalosti,nekad sto stavljamo na probu nasu ljubav..
    Ali,svakako da ono sto noc krije(kad smo na razlicitim planetama),treba da izbrise jutro jednim doruckom udvoje.

"I zato,dragi moj Sone,mi treba da doruckujemo zajedno..ne samo zato sto je jutro pametnije od veceri,nego zato sto se "eksperimenat" nije pokazao uspesnim,nije nas privukao da zauvek mu se posvetimo..
    Eto,zato cemo uvek iznova,i nakon nekih narednih"eksperimenata",nas dvoje jutro docekati za stolom,uz kafu,gledajuci se oci u oci..mi smo ipak,sudbinski povezani,Sone.."

Ps.Divne reci,Srna..
  4. srna4 (avatar)
    Dragi Tigre : Ovo je samo jedna od slika iz života, jedno osećanje, jedna životna filozofija .
    Poenta je da se ljudi ponašaju po inerciji, ne tražeći smisao , poštivajući formu nemaju pojma gde se nalaze u životnom mozaiku.
    Često ignorišu istinu, često jedna strana ne priznaje da je veza dogurala do opisanog doručka.
    Tema je jaka i može joj se prići sa mnogo strana!
  5. srna4 (avatar)
    Draga lejla, poznato mi je tvoje razmišljanje ali ja više nemam vremena za taj put !
  6. petrana (avatar)
    ima snagu taj maleni tekst
  7. REVELIN (avatar)
    Tužno je kad izmedju dvoje ljudi,koji dele istu postelju i sto,tanjir supe ili šolja čaja ostanu jedina toplina.Tu ni zakon ne pomaže
    Odličan tekst draga,...potiče na razmišljanje !
  8. miwka (avatar)
    Vrlo lepa slika o otudjenosti ljudi ...čak i onih najbližih....zakon može da odredi mnoga pravila ponašanja..ali ko će kome biti ko ..e to nema ....

9. srna4 (avatar)
    @ Petrana, hvala za maleni ali snažan komentar !
  10. srna4 (avatar)
    @ REV dušo, pa valjda sam ja tvorac grupe MISS REVELIN SVET, moram da opravdam članstvo ! VELIKI pozz i samo za te
  11. srna4 (avatar)
    @ miwka -Sve si u pravu jer Za ljubav treba imat dušu !
  12. gagili48 (avatar)
    Citat Original postavio srna4
    @ miwka -Sve si u pravu jer Za ljubav treba imat dušu !
    Bas tako..