Secas li se... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

colle75

Secas li se...

Oceni ovaj blog
Kisa...Volim kisu…Zacudo, iako je bio pocetak decembra,meni je ta kisa licila na jednu letnju kisu koja je davno pala...Secas li se toga dana? Tek smo se upoznali i to je bio nas drugi izlazak sa drustvom. Bio je to najtopliji deo leta i Hvar je pokazivao svoje carolije u najboljem svetlu.Nas klince,jer to smo jos uvek bili iako na pragu prve mladosti, privlacile su plaze i zazanja s`drustvom cega je te godine bilo u izobilju.Oboje smo bili iz Beograda i bilo je normalno da nastavimo da se druzimo.Nakon mora ja sam otisao u skolu u drugi grad i bio sam presrecan kada su tvoja pisma pocela da stizu...Secas li se kako su prva bila tuzna i puna pitanja zasto te je ostavio...Na moru sam ja imao devojku a ti decka.Ona se vratila za Nemacku a on je tebe ostavio po povratku.Pokusavao sam da ti pomognem i da nadjem odgovore na tvoja pitanja...mozda cak i da ga opravdam (bio nam je zajednicki prijatelj)...Valjda smo se kroz ta dopisivanja i uzajamna tesenja nekako i zblizili.Jos uvek pamtim svoj izraz lica (slikala si me,secas se) kada sam prvi put dosao kuci za praznik a ti se to vece pojavila na vratima moje sobe i rekla -``zdravo``...Secas li se sta se posle toga dogodilo? Priguseno svetlo,muzika i prvi poljubac...i najlepsa godina u mom zivotu...Secas li se?

Pošalji "Secas li se..." na Facebook Pošalji "Secas li se..." na Google Pošalji "Secas li se..." na My Yahoo! Pošalji "Secas li se..." na Live Pošalji "Secas li se..." na MySpace Pošalji "Secas li se..." na Twitter Pošalji "Secas li se..." na Digg Pošalji "Secas li se..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Sashoni (avatar)
    Bash me zanima kako su izgledala ta .. zAzanja ;) s drushtvom ;) alo bre pusti patetiku , je ba li ti to ? I ko je bre je be , ti udarash na romantiku i pitash se seca li se dok ona surfuje nekom na veslu ;) i seti te se dok brishe boolju , ajde bre glavu gore , pusti minaqu ..oops ,chim pomenem jahanje na veslu nje se setim ne znam zashto ;)
  2. blogica (avatar)
    Svaka cast
  3. Che Guevara (avatar)
    ja se malo naježio...
  4. _AskA_ (avatar)
    PreLep0...T0 se z0we d0zhiwLjaj....;-)
  5. modestib (avatar)
    secam se
    Ažurirano 01.07.2008. u 02:58, autor: modestib