Mobing - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Mobing

Oceni ovaj blog

Sedim u kancelariji sa koleginicom Dušankom,ispijamo kafu i šta ću da pitam koleginicu u tim malo opuštenijim trenucima nego da li se predomislila i hoće li mi najzad dati "ono".
Kaže ona sećaš li se kad smo bili na Zlatriboru na sportskim igrama, ja te jurila a ti pobeže sa onom malom pripravnicom. Zaboravi to molim te, bilo pa prošlo, pokajaćeš se jednog dana...kad se ti predomisliš ja možda tada neću moći. Ništa ne vredi da je ubeđujem, ne da pa ne da.
Kad videh da sam opet izvisio onako u šali joj rekoh "kad je toliko čuvaš najbolje je stavi u turšiju". Kad skoči bre Dusanka, iz ovih stopa kaže idem da te prijavim šefu. Zašta bre da me prijaviš. Za mobing ću te prijavim. Koji bre mobing pa ja sam ti samo tražio "ono".

Do skoro nisam ni znao sta je to. Skoro čujem u hodniku neku galamu,izađem van kad jedna koleginica ide i viče,mobing,mobing a ja razumeo da je izgubila mobilni telefon pa je pitam, ma gde ga izgubi. Nemoj da se praviš lud, znaš ti dobro šta je to, on misli da može da mi traži zato što je šef...e ne može, ne dam, znam ja svoja prava. Pa jel ti uradi nešto, pitam je a ona onako besna, povredio me. Gde, ja ne vidim ništa, da zovem hitnu pomoć? Kad se tek onda raspali,povredio je moja ljudska prava i šta se bre ti petljaš u sve i ode niz hodnik vičući na glas "mobingovana sam",mobingovana....

Bože kakva su vremena došla, koleginici vise ne smeš da tražiš "ono. A do skoro je čini mi se bilo drugačije...volele žene da ih pitaš....više ne pitam,ne smem, il' ću popiti otkaz il' će mi završiti stolica na glavi.
A Dušanku ću pod hitno da pitam kako se zvalo ono kad me je jurila po Zlatiboru. Da li ja sad mogu da se obratim Medjunarodnom sudu za ljudska prava i podnesem tužbu protiv Dušanke jer je od mene na Zlatiboru tražila "ono"...

Pošalji "Mobing" na Facebook Pošalji "Mobing" na Google Pošalji "Mobing" na My Yahoo! Pošalji "Mobing" na Live Pošalji "Mobing" na MySpace Pošalji "Mobing" na Twitter Pošalji "Mobing" na Digg Pošalji "Mobing" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
  1. LJILJA MMM (avatar)
    Vala Tigre, prodje ti ko bos po trnju za "ono"
    A kako se zove kad pristane?
  2. SibirskiTigar (avatar)
    LJILJA - kad pristane? zove se uzivanje a jel ti mozda imas neko drugo ime
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    LJILJA - kad pristane? zove se uzivanje a jel ti mozda imas neko drugo ime
    Ma znam za uživanje...nego rekoh, da nema neka strana reč.......ovo je mobing a ono je.........
  4. SibirskiTigar (avatar)
    LJILJA - posto idemo u Evropu onda mora tako i da se izrazavamo. Nase reci "nisu lepe",plasim se zamerice mi neko
  5. capljara (avatar)
    Bas mi se svidja atmosvera kod vas na poslu.....
    Ako bude mesta seti se druga......!
  6. petrana (avatar)
    "Kad videh da sam opet izvisio onako u šali joj rekoh "kad je toliko čuvaš najbolje je stavi u turšiju". "
    i to sto veli capljar ali i ja prvi put cujem za mobing
  7. SibirskiTigar (avatar)
    capljara - vazi se,nema problema
  8. SibirskiTigar (avatar)
    petrana - jednom mora da bude prvi put a sta ti mislis o tome
  9. petrana (avatar)
    Sibirski, jel sta mislim o mobingu il o prvom putu?
  10. Tvoja_Nežna (avatar)
    ONO zamalo da ti dodje glave
  11. SibirskiTigar (avatar)
    petrana - kad me povuce za jezik ajde prvo sta mislis o onom "prvi put" pa onda o mobingu
  12. SibirskiTigar (avatar)
    Tvoja_Nezna - nisi valjda i ti na njenoj strani,tako mi zvuci. Nije lepo imati a ne dati i jos sam lepo molio
  13. petrana (avatar)
    Sibirski :;lol:
    o prvom putu mislim sto i ti, jedan put mora biti prvi
    a o mobingu
    treba napraviti tajne kurseve unutar firme, zenama objasniti na koji nacin da traze "ono"
    jer, bojim se da je u pitanju opravdana ljutnja zena na neravnopravnost, i mi treba da umemo da trazimo "ono"
    i onda bude ferplej
    ps. volim guzvu
  14. SibirskiTigar (avatar)
    petrana - tvoji komentari su pravo osvezenje. Sto se tice kurseva mislim da je to nepotrebno jer bi bilo mnogo konkurenata za instruktore.
    A molim te pojasni malo ovo za guzvu?
  15. dusan jovic 95 (avatar)
    E....bilo dobro dok je bio kamen,sada nevalja-pao ti mobing na dusu! Nekad bilo-necu da te ubijem da te nenosim na dusi a danas-necu da ti trazim..... U postena vremena si od ribe mogao navuci triper a danas -mobingNego ajd ti Tigre nas u isposnike
  16. SibirskiTigar (avatar)
    dusan jovic 95 - znaci ti mi to preporucujes a jel imas neki bolji predlog
  17. dusan jovic 95 (avatar)
    Ja licno? DA. Nepitaj-nego uzimaj.
  18. SibirskiTigar (avatar)
    dusan jovic - uzimam kad daju
  19. gagili48 (avatar)
    Citat Original postavio dusan jovic 95
    Ja licno? DA. Nepitaj-nego uzimaj.
    Bas tako tigre...to valjda nije mobing ...U tom trenutku ce sve da zaboravi a posebno te strane reci..
  20. SibirskiTigar (avatar)
    gagili - vise nisam siguran unista.A ova rec mi zvuci bas rogobatno,nemam pojma sta sesve krije iza nje
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja