za čije babe zdravlje... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

moj mali BrLOG

za čije babe zdravlje...

Oceni ovaj blog
sam učila školu, bila dobar đak, studirala, bila dobar student, počela da radim odmah posle diplomiranja, u struci, u dobroj firmi, i sad rintam prekovremeno, kad je danas 18. decembar, a ja još uvek nisam primila platu?! Ej, novembarsku platu! U mojoj naočitoj firmi je ovih dana pitanje "Kad će plata?" postalo retorsko pitanje(ako se dobro sećam stilskih figura iz OŠ - to je ono pitanje na koje ne očekuje odgovor). Već počinjem da srećem ludačke, izobličene face po hodnicima kako sa još ludačkijim osmesima prepevavaju onu debilnu reklamu...A evro je danas oko 77... I onda mi tamo neki pričaju o tranzicijama, privatizacijama, nepostojanju inflacije i monopola, o tome kako smo jako blizu Evrope...Ma, samo još malo da izvijemo leđa i dodirnućemo nožne prstiće Evropi...A meni ´ladno počele da se priviđaju slike iz ´93, danas kada kada sam svečano morala mami da tražim pare za cigare. Ma, vrti mi se u glavi od besa! A ne znam ni na koga da budem besna, pa vidim da ću na kraju najebati sama od svoje razdrmane psihe. Al´ nema veze, i mazohisti su ljudi. Slušaću Ramba!

Bolje jedno vruće pivo, nego četri ´ladna!
Bolje stara baba, nego djeva mlada!

Pošalji "za čije babe zdravlje..." na Facebook Pošalji "za čije babe zdravlje..." na Google Pošalji "za čije babe zdravlje..." na My Yahoo! Pošalji "za čije babe zdravlje..." na Live Pošalji "za čije babe zdravlje..." na MySpace Pošalji "za čije babe zdravlje..." na Twitter Pošalji "za čije babe zdravlje..." na Digg Pošalji "za čije babe zdravlje..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Ines1864 (avatar)
    A ja mislila ginja da si ti još student.....što li sam to mislila :?
  2. ginjasvinja (avatar)
    ma kakav crni student...Radnik - udarnik. Mada nisam tako davno zavrsila, mislim jos sam mlada . A kako sad da obrisem ove silne tekstove sto sam objavila?
  3. Ines1864 (avatar)
    Probaj da odeš na tekst bloga i da ga izbrišeš (ona olovčica ispod teksta) kao i sve komentare (ako ih je bilo)...

Inače, što se ovog bloga tiče, nisam prokomentarisala jer se meni još ne dešava, a ako bude, mogu misliti kako frustrira .....
    Samo kad se setim koliko sam štrebačila, sve u sitna crevca su tražili, ma ima nekog da zadavim ako me bude zezao sa platom
  4. zonpi (avatar)
    ne kaze on djeva mlada
  5. ginjasvinja (avatar)
    pa ispravi me...da ne ispadam opet gluVa u drustvu
  6. Ines1864 (avatar)
    Pa to ne sme ovde da se kaže ....

Cenzura sestro!
  7. ginjasvinja (avatar)
    Mislis *****, ali ja sam stvarno cula "djeva mlada", a sad mi nista od ***** ne pada na pamet sa cime bi se to moglo zameniti

OPET sam ispala gluVa u drustvu
  8. Ines1864 (avatar)
  9. zonpi (avatar)
    a mislis da ne bih smeo reci?
  10. ginjasvinja (avatar)
    e ljudi, drago mije da nisam gluVa, ja sam dosad Ramba uvek slusala uzivo, mislim da ne bih mogla da pomesam tako lako ***** i djevu, a obzirom da su njegovi tekstovi podlozni promenama sa svakim novim izvodjenjem, nisam se toliko obrukala

E, a jel' imate vi taj problem sa razumevanjem tekstova? Ja imam strasan. Znam da je stih iz pesme "U magnovenju" koji glasi : "Moj pas glasno duva u trubu" za mene dugo bio "Moj pas Vasko..."
    I tako...
  11. Ines1864 (avatar)
    Desi mi se ponekad, mada retko, jer slabo slušam domaću muziku, a od ovih stranih uvek skidam tekstove sa neta (da se ne obrukam kako ne znam engleski )....

Pre neki dan mi je bila drugarica, i pustila neku pesmu od Ž. Samardžića, uglavnom u refrenu ide nešto kao ''....šta je to gordo u tebi, preživela ne bi...''. I pita ona mene je l' tako da ovde kao da kaže ''šta je to g.ovno u tebi....''. Jao, zamalo da umrem od smeha. Al' što je najsmešnije od stvarno to tako izgovara kao da kaže g.ovno, a ne gordo ....(mislim skontala je ona da ne kaže g.ovno, ali stvarno tako zvuči).
  12. zonpi (avatar)
    zeljko je i sam ***** tako da i nisi mnogo pogresila