PRVENAC

Kad sam prvi put omanuo u krevetu sa njom ,,,,Doduše nije bila u pitanju moja žena..moja se već adaptirala na moje ćorke....Dakle bila je u pitanju stara prijateljica...Gotovo do jutra skoro roditeljski me tešila...NE BRINI TO SE MNOGIMA DEŠAVA...Te noći nisam ni slušao šta mi je govorila jer sam bio smeten svojim promašajem...I ŠTA JE PESNIK HTEO DA KAŽE...Pa eto sutradan....još pod utiskom predhodne noći i prvog promašaja...počeo sam da odmotavam film...NE BRINI..TO SE MNOGIMA DEŠAVA...tako mi je rekla...Čekaj .zar je zaboravila kako se klela da sam joj prvi posle braka sa kim se ovako provodila...Odkuda sad ti MNOGI...znao sam odmah da sa njom nešto nije u redu...lagala me...zašto se klela kada me je lagala...i tako malo po malo...izmišljajući razloge za svoj neuspeh...pravdajući ga njenim izmišljenim nemoralom.. uspeo sam da povratim sebe...i da polako zaboravljam na svoj prvi promašaj.....Posle te noći smo se konačno razišli...Tu smo i sad i živimo u.istom gradu...Ponekad u prolazu razmenimo poneki pogled i osmeh ispomešan sa uspomenama i setom...ali nema više one gorčine koja me dugo gušila posle one neslavne noći....ali ima uspomena..ovakvih ili onakvih ..ali naših
 
prvo, odusevio si me miwka; ovo me podsetilo na jednostavnost sa kojom Moravi pise o coveku, bez uvrtanja koje ga otudjuje od zivotnosti; a najsustinskije u coveku je zivotnost
a onda, vezano za sam tekst
reci, reci, reci, recenice
razumeju se srcem, definitivno, ljudi jedni druge razuumeju srcem
i kada god, bas kada god, posivimo cuvsi necije reci, srce nam nije otvoreno za tog coveka i ne treba se ni truditi da se razume
 
Odacu ti jednu tajnu - u svim zenskim casopisima lepo pise kako zene treba da se ponasaju kada velike muskarcine ``omanu``. Druga tajna - kada se dvoje posvadjaju, ona uvek isprica kako je i koliko puta bivsi ``omanuo``. I poslednja Treca tajna -u nasim godinama to i jeste normalno.
Iskoristi priliku kada je sretnes i izvini se zeni, veruj mi da je njoj bilo neprijatno vise nego tebi, uz sve jos i smesno a morala je da glumi da te razume !
I sve to , sama sam negde procitala ! ;)
ZIV BIO i ....!
 
srna4;bt48088:
Odacu ti jednu tajnu - u svim zenskim casopisima lepo pise kako zene treba da se ponasaju kada velike muskarcine ``omanu``. Druga tajna - kada se dvoje posvadjaju, ona uvek isprica kako je i koliko puta bivsi ``omanuo``. I poslednja Treca tajna -u nasim godinama to i jeste normalno.
Iskoristi priliku kada je sretnes i izvini se zeni, veruj mi da je njoj bilo neprijatno vise nego tebi, uz sve jos i smesno a morala je da glumi da te razume !
I sve to , sama sam negde procitala ! ;)
ZIV BIO i ....!
ali, bas je u tom laz
pomesati novine i ono sto se deli sa nekim
javnost, druge, sa onim sto je izmedju dvoje ljudi,
makar to izmedju njih bilo i samo neka naklonost, a ne i vise
Ali, zaista je covek nekad vise nekad manje sklon povrsnosti, kao nekom padu iz onog dubokog u plitko
 
Miwka to sto je rekla ne znaci da je misila na muskarce koji su bili sa njom pre tebe,ako ih je i bilo...Vec uopsteno da bi ti pokazala da to nije strasno...Nije smak sveta ako se to desi,mada razumem da je neprijatno...Ali zeni dosta znaci neznost koju ces joj pokazati tada...
 
miwka...ma daj ne zafrkavaj:)
ubih se od smeha....
o` boze,blagi...
suze mi teku pa to nije normalno i to josh kad uveliko treba da idem da spavam:)
miwka,sledeci put me pripremi na sve tvoje performanse.pesnicke naravno....
hah..:gace:.
 

Back
Top